Kategorie: Wszystkie | chodnik | parking | przejście dla pieszych
RSS

parking

poniedziałek, 18 października 2010

Moje wielkie zaangażowanie w każdy mój projekt, po podzieleniu przez ilość projektów (właśnie staram się nad nią zapanować), okazuje się niewystarczająco wielka, abym był w stanie wrzucić na ten blog cokolwiek z zadeklarowaną dowolnością. Niestety.

Na szczęście jednak na blog trafiają wciąż ludzie, których podobnie jak mnie, złe parkowanie wciąż mierzi. Zdarza się wciąż, że od takich ludzi otrzymam maila z jakimś ciekawym zdjęciem. Dziś się akurat zdarzyło, więc oto nowość:

Parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych

Sponsorem dzisiejszego zdjęcia jest Karol.

niedziela, 15 sierpnia 2010

Zdjęcia przyszły e-mailem, więc na ich rozmiar nie miałem żadnego wpływu. Wciąż wystarczą mi jednak do tego, by ocenić, że za szybą nie ma wymaganego do parkowania w tych oznaczonych miejscach dokumentu.

Cóż, być może kierowcy Ci cierpią na jakiś rodzaj niepełnosprawności, na którą nie wydaje się dokumentów?

Niepełnosprawni kierowcy parkują

Lenistwo, pogarda, czy co innego?

Co powoduje ludzmi zajmujacymi miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych? Lenistwo, pogarda, nieświadomość? Macie jakieś pomysły, bo ja naprawdę nie wiem...

sobota, 31 lipca 2010

Dziękuję telewizji TVN24 i wszystkim zaangażowanym ludziom (w szczególności przesympatycznej ekipie filmowej ;)) za ten równie miły co niespodziewany wzrost popularności. :)

Jej efekty są zresztą zdecydowanie wymierne, ponieważ oto kolejna porcja zdjęć z e-maila. Tym razem zasponsorowane przez Pana TK. Jeszcze raz dziękuję :)

Mam BMW więc co się tam będę...

BMW to jak wiadomo wielki samochód

 

 

BMW na 4 miejscach parkindowych, naprawdę duże kombi

Gdańska "Castorama" chyba powinna sobie pożyczyć słynny slogan reklamowy Media Markt :) A poważnie, to chciałbym się dowiedzieć zupełnie szczerze dlaczego ludzie TAK parkują? A ty?